Dr.falkenham Dövme Kremi Türkiye Resmi Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Anasayfa

Makine Dövmesi Silme Kremi :
Krem günde iki kez kullanılmaktadır. cildin dinlenmesi için her kullanım arasında en az 8 saat ara olması gerekmektedir. Dövme silme kremi kullanılacak yüzey ılık su ile yumuşatılarak gözeneklerin açılması sağlanır, yıkanan cilt kurulanır, Dövmenin üzerini kapatacak miktarda krem sıkılarak cilde masaj yaparak yedirilir.

3-4 dakika cilde yedirmek gerekmektedir, Sonrasında cilt üzerinden krem silinir temizlenir. Temizlenen cilde C vitaminli onarıcı krem sürülerek bir dakika masaj yaparak yedirilir ve cilt temizlenir.

Bu işlemler günde iki kez uygulanır her gün krem bitene kadar uygulanmalıdır, kullanımına ara verilmesi dövme silinme süresini uzatabilir ya da ciltte izler kalmasına neden olur bu nedenle kullanıma Krem tüpleri bitene kadar her gün devam edilmelidir.


El Dövmesi Silme Kremi Kullanımı :
Krem günde iki kez kullanılmaktadır. cildin dinlenmesi için her kullanım arasında en az 8 saat ara olması gerekmektedir. Dövme silme kremi kullanılacak yüzey ılık su ile yumuşatılarak gözeneklerin açılması sağlanır, yıkanan cilt kurulanır,

Dövmenin üzerini kapatacak miktarda krem sıkılarak cilde masaj yaparak yedirilir. 3-4 dakika cilde yedirmek gerekmektedir, Sonrasında cilt üzerinden krem silinir temizlenir. Temizlenen cilde C vitaminli onarıcı krem sürülerek bir dakika masaj yaparak yedirilir ve cilt temizlenir.

Bu işlemler günde iki kez uygulanır her gün krem bitene kadar uygulanmalıdır, kullanımına ara verilmesi dövme silinme süresini uzatabilir ya da ciltte izler kalmasına neden olur bu nedenle kullanıma Krem tüpleri bitene kadar her gün devam edilmelidir.

Dövme Silme Solüsyonu Kullanımı :
Solüsyon günde iki kez kullanılmaktadır cildin dinlenmesi için her kullanım arasında en az 8 saat ara olması gerekmektedir. Dövme silme solüsyonu kullanılacak yüzey ılık su ile yumuşatılarak gözeneklerin açılması sağlanır, yıkanan cilt kurulanır,

Dövmenin üzerini kapatacak miktarda solüsyon sıkılarak cilde masaj yaparak yedirilir. 3-4 dakika cilde yedirmek gerekmektedir, Sonrasında cilt üzerinden solüsyon silinir temizlenir.

Temizlenen cilde C vitaminli onarıcı krem sürülerek bir dakika masaj yaparak yedirilir ve cilt temizlenir.

Bu işlemler günde iki kez uygulanır her gün solüsyon bitene kadar uygulanmalıdır, kullanımına ara verilmesi dövme silinme süresini uzatabilir ya da ciltte izler kalmasına neden olur bu nedenle kullanıma solüsyon tüpleri bitene kadar her gün devam edilmelidir.

TCA Dövme Silme Seti Kullanımı :
TCA uygulanacak yüzey ılık su ya da temizleme mendili ile silinerek temizlenir, damlalıklı şişede bulunan tca solüsyonu damlalık yardımı ile ya da uygulama çubukları ile dövmenin üzerine taşırılmadan sürülür cilt üzerinde ortalama 3 dakika kadar bekletilir, ardından set içinde bulunan Sonlandırıcı Solüsyon cildin üzerine sıkılır ve TCa nın etkisi sonlandırılır.

Temizleme mendili ile sonlandırıcı cilt üzerinden temizlendikten sonra C Vitaminli onarıcı krem cilde sürülür.

TCA uygulanan yüzeyde iki gün içinde kızarıklık oluşur ve cilt soyulmaya başlar, soyulan bölge kendiliğinden soyulması beklenmelidir el ile soyulmamalıdır.

TCA uygulaması cildin dinlenmesi için en az 10 gün ara ile uygulanabilen bir işlemdir. C vitaminli onarıcı Krem cildi desteklemek için her gün bir kez kullanılabilir.

Uyarılar & Önlemler:  Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

Dövme Silme

dövme-silme