Dövme Silme Kremi Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Dövme İzleri Silme

Dövme İzleri Silme 

Dövme İzleri Silme

DÖVME İZLERİ SİLME : (El Yapımı Dövmeler)

Dövme İzleri Silme, 10 cm Civarı El yapımı profesyonel makine kullanılmadan yapılan Dövmeler  için 100 ml. Dövme Silme Kremi ve 100 ml C Vitaminli Cilt Onarıcı Krem Seti

“Ecza Deposundan Satış  –  Birebir Fotoğraftaki Ürünler Gönderilir”

Orjinal Kutulu Ambalaj – Faturalı – Lisanslı Ürün Dövme İzleri Silme

Dövme İzleri silme kremi; içeriğinde bulunan maddelerin Cilt altında bulunan Dövme mürekkebini yumuşatarak cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan krem bileşenidir.

Amatör makine ya da iğne ile yapılan Kalıcı Dövmeleri yakmadan çıkarmak için kullanılmaktadır. Krem günde iki kez cilt tarafından emilene kadar uygulanır günde iki kez uygulanması ile cildin dövme olan bölgesi yumuşatılır, uygulama sırasında yumuşayan formu bozulan dövme günler içerisinde soluklaşarak ciltten atılır, geriye her hangi bir pigment ve boya kalmaz.

Tüm ürünlerde olduğu gibi Dövme Kreminde de Tüketici Kanunu’nun Hükümleri geçerlidir.

Dövme silme kremini kullanırken 21 gün kullanmak gerektiğini, Kullanıma ara verilir ise yumuşayan mürekkebin eski halini alabileceğini lütfen unutmayınız. Amatör Dövme Silme için kullanılabilir.

 

Dövme İzleri Silme TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 

Dövme İzleri Silme, El dövmesi silme kremi 100 ml lik Kapaklı Ambalajında Satışa sunulmuştur. Temizleme Bezleri ve Kullanma Kılavuzu Ambalaj İçerisindedir.

 

Dövme İzleri Silme Kremi KULLANIMI : 

Kremi Kullanmadan önce Dövme olan bölge Sıcak su ile yumuşatılır, ya da Sıcak su ile ıslatılmış havlu ile cilt yumuşatılır, en az altı saat ara ile Günde iki kez Dövmeli alanı tamamen kapatacak kadar sürülür ve cilt Tarafından Emilene kadar bölgeye masaj yapılır.

7- 8 gün Düzenli kullanımda Dövme Mürekkebi yumuşar, daha sonraki süreçte Yumuşayan mürekkep cillten dışarı atılır. Renkler tamamen soluklaşmaya başlar. En geç 21 Gün içinde hiç bir iz kalmayacak hale gelir. Deriyi tahriş etme, kabuk bağlama gibi Yan etkileri Yoktur.

Verilen Siparişler Aynı Gün Ücretsiz olarak kargolanır. 

 

Dövme İzleri Silme Kremi KULLANIM ALANLARI : 

Renkli ya da Siyah Renkli El Yapımı Kalıcı Dövmeleri Vücuttan Atmak için kullanılır, soluklaştırarak ciltten atar dövmeden iz kalmaz, iğne delikleri var ise kalabilir.

 

Dövme İzleri Silme Kremi TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 

10 cm civarında içi dolgulu Dövmeler için 100 ml lik Ambalajında Satışa sunulmuştur. 100 ml C Vitaminli Onarıcı Krem Hediyedir.

 

Uzman Kullanım Desteği :

Dövme İzleri Silme Kremi Ürün Seri numarasını bildirerek 30 Gün Boyunca Ücretsiz Uzman desteği alma Hakkınız vardır, Kullanım süreci, Dövme silinme süreci birlikte takip edilir.

 

Dövme İzleri Silme Kremi İÇERİĞİ : 

% 40 Trichloroacetic Acid, Kristalize Ctric Acid, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin D, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, Milk, perfume, İhtiva Eder.

 

SİPARİŞ KARGOLAMA : Dövme İzleri Silme

Siparişler Aynı gün Kargoya teslim edilir. Güvenli ambalajı içerisindedir. Kargonuzu Kontrol Edebilirsiniz.

Kargonuz Adrese teslim ya da Şubeden teslim olarak alınabilir, Kargo Ücreti Yoktur.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Dövme İzleri SilmeDövme İzleri Silme

Dövme İzleri SilmeDövme İzleri Silme

Dövme İzleri SilmeDövme İzleri Silme

Dövme İzleri SilmeDövme İzleri Silme

Dövme İzleri SilmeDövme İzleri Silme

Dövme İzleri SilmeDövme İzleri Silme

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 - dövmekremi