Ücretsiz Kargo

Bugün Kargoda!

30 Gün İçerisinde İade Hakkı

Dövme Silme Kremi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dövme Kremi


Dövme Kremi

Kalıcı Dövme Silme Kreminden memnun kalınmaması halinde 30 Gün içinde koşulsuz iade edilebilir.

Ürün Faturası ve Kargo Fişi Garanti Belgesi yerine geçtiğinden 30 Gün Boyunca Saklayınız

Dövme Kremi, Hangi Dövmeleri Siler?

Dövme Silme Kremi Makine yapımı dövmeleri iz kalmadan çıkartır. Dövme Mürekkebini cilt altında yumuşatıp gözeneklerden dışarı attığı için iz bırakmaz cildi tahriş etmez. Dövmeniz Mürekkep kullanılmadan yapılmış ise : Plastik külü, Ayakkabı boyası gibi malzemeler kullanılarak yapılmış ise Dövme silindiğinde iğne izi kalır.


30 Gün Para İade Garantisi Nasıl Oluyor?

Dövme Sildirme Kremi Makine dövmelerini iz kalmadan tamamen siler bu nedenle kullanma kılavuzuna uygun olarak krem kullanıldığında sonuç kesindir. Firma ürününe güvendiğinden tüm siparişlerde memnuniyetsizlik durumunda kesintisiz ücret iadesi yapılmaktadır.


dövme silen


Dövme Kremi Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek ?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00′a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu ‘Sipariş Takibi’ kısmından takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak ?

Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 2 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Dövme Kremi

Dövme Tattoo Clean teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Dövme Kremi

Kalıcı Dövme Kremi’nin garanti durumu ?

Sitemizde bulunan tüm ürünler yetkili bayisi olduğumuz Markaların ürünleridir. Ürün Faturası Garanti belgesi yerine geçmektedir. Tüketici Kanunu Hükümleri Geçerlidir.

Dövme Kremi Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır ?

Sitemizde, “Kredi Kartı ile Ödeme” “Banka Havalesiyle Ödeme” ve Kapıda Ödeme olmak üzere 3 seçenek vardır. Ayrıca Gittigidiyor.com   –  Sanalpazar.com  – Sahibinden.com Sitelerinden Kredi Kartına Taksit ile Sipariş verilmesi mümkündür. Tüm Siparişlerde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir.

Dövme Kremi

Dövme Kremi Yurt Dışına Sipariş Var mı ?

Türkiye dışına satış ve gönderi yapıyoruz. Ancak, bu konu ile ilgili özel tekliflerde bulunmanız yada bize bilgi vermeniz durumunda gerekli çalışmaları sağlarız.

Dövme Sildirme Krem İade işlemlerinde, kargo ücreti kime aittir ?

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.

Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebilirler.

Dövme Kremi

Teslimat sadece belirtilen adrese mi olmalı ?

Sitemiz üzerinde yapılan tüm gönderiler sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

Alıcının adreste olmaması durumunda ikinci defa teslimat için ilgili adrese uğrama yapılır.

İçeriği

© 2017 Dövme Silme
Dövme Kremi Tek Yetkili Satıcısı.