Kalıcı dövmeleri silmek için tüm dünya da kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır.

Medikal açıdan kabul görmüş dövme silme yöntemleri arasında Lazer tedavisi, TCA Peeling % 70 oranlı solüsyonu, Makine dövmesi silme kremi, El dövmesi silme kremi ve Dövme silme solüsyonu bulunmaktadır.

El Dövmesi Silme Kremi :

Makine kullanılmadan El ile yapılan amatör dövmeler için tercih edilen bir krem bileşenidir.

Sigara külü, Plastik külü gibi malzemeler kullanılarak hazırlanan is ya da mürekkep ile yapılan dövmeler için tercih edilir. İçeriğindeki aktif madde miktarı makine dövmesi silme kreminden fazladır, Yüz bölgesine uygulanamaz.

Mürekkep karışımını yumuşatma süresi 10 gün civarında olup dövmenin silinme süresi 18 gün civarındadır.

Günde iki kez cilt üzerine uygulanan krem Dövme mürekkebini yumuşatır ve cilt gözeneklerinden dışarı atılmaya başlar toplam kullanım süresi Dört haftayı geçmemektedir.

100 ml El dövmesi silme kremi : 10 cm civarında içi dolgulu dövmeyi silmek için yeterlidir, tribal dövmelerde boşluklar olduğundan daha büyük dövmeler için yetmektedir.

Kutulu set içerisinde : 100 ml Ambalajında El Dövmesi Silme Kremi ve 100 ml Ambalajında C vitaminli onarıcı krem bulunmaktadır. Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

El Dövmesi Silme Kremi’ni Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.