Dr.falkenham Dövme Kremi Türkiye Resmi Sitesi

  • en
  • de
  • tr

TCA Dövme Silme Nedir

TCA Dövme Silme Nedir

Kalıcı dövmeleri silmek için tüm dünya da kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır.

Medikal açıdan kabul görmüş dövme silme yöntemleri arasında Lazer tedavisi, TCA Peeling % 70 oranlı solüsyonu, Makine dövmesi silme kremi, El dövmesi silme kremi ve Dövme silme solüsyonu bulunmaktadır.

TCA Peeling % 70 Solüsyonu :

TCA Dövme Silme Nedir

TCA Dövme Silme NedirTCA Dövme Silme Nedir

TCA Dövme Silme Nedir, TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır.

El yapımı ya da makine yapımı her renk dövme için genellikle TCA % 70 oranlı solüsyon tercih edilmektedir.

Cildin epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon Cilt altında bulunan dövme işlenmiş bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, silinmesi zor olan kalıcı dövmeler için tercih edilmektedir.

% 70 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Peeling Dövme Silme solüsyonu 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Makine yapımı ya da el yapımı her dövme için kullanılabilir. Genital bölgelerde ve yüz bölgesi hariç her alanda uygulanabilmektedir.

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve dövme olan bölgede cilt kendini yeniler. İz kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

TCA Dövme Silme Nedir :Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Dövme silmek için kullanılan bir solüsyondur.

Uyarılar & Önlemler:  Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz  SATIL AL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dövme Silme

dövme-silme