Dövme Silme Kremi Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

TCA Dövme Silme

TCA Dövme SilmeTCA Dövme Silme

TCA Dövme SilmeTCA Dövme Silme

TCA Dövme Silme Peeling % 70 Seti :
TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır.

El yapımı ya da makine yapımı her renk dövme için genellikle TCA % 70 oranlı solüsyon tercih edilmektedir.

Özellikle Lazer uygulanamayan Kalıcı Dövmeler, Başka Dövme Silme yöntemleri ile silinemeyen dövmeler için Cildi soyarak dövmeyi silmek için kullanılmaktadır.  Dövme Silme kremi ya da Lazer ile dövme silme işlemi ile çıkarılamayan dövmeler de Dermotologlar ve klinikler TCA uygulamasını seçmektedirler.

Cildin epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon Cilt altında bulunan dövme işlenmiş bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, silinmesi zor olan kalıcı dövmeler için tercih edilmektedir.

% 70 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Dövme Silme seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Makine yapımı ya da el yapımı her dövme için kullanılabilir. Genital bölgelerde ve yüz bölgesi hariç her alanda uygulanabilmektedir.

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve dövme olan bölgede cilt kendini yeniler. İz kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Dövme silmek için kullanılan bir solüsyondur.

TCA Dövme Silme Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz. Yeni yapılan bir haftalık dövmelerde iğne yaraları var ise iyileştikten sonra kullanılabilir.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Dövme Silme Seti ve 100 ml Ambalajında C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

TCA Dövme Silme Set Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.

TCA Dövme SilmeTCA Dövme Silme

TCA Dövme SilmeTCA Dövme Silme

TCA Dövme SilmeTCA Dövme Silme

TCA Dövme SilmeTCA Dövme Silme

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 - dövmekremi