İptal ve İade Şartları

Dövme Krem Seti; Ürünleri Teslim Alırken Dikkat Ediniz !

Değerli müşterimiz, ne değerli şahsınızın, ne de web sitemizin maddi zarar görmemesi için, öncelikle dikkat etmemiz gereken en önemli konu; Kargoları teslim alırken yapacağınız kontrollerdir.

KARGONUZU TESLİM ALMADAN VE ÖDEME YAPMADAN ÖNCE İÇİNE BAKARAK KONTROL EDİNİZ. EKSİK – DÖKÜLMÜŞ HASARLI İSE TUTANAK TUTTURUNUZ.

İADE – DEĞİŞİM – İPTAL İÇİN ADRES VE BİLGİLER :

FİRMA :dovmekremi.net : BİOORGANİCS E-Ticaret Sanal Mağazacılık

Email :info@dovmesilmefiyatlari.com

Sipariş Telefon :+ 90312 385 71 55

İptal – İade – Değişim Telefon : (0536) 874 67 22

Adres : Üniversiteler Mah. Bilkent Bulvarı Grafi Plaza No: 149 Kat: 4

Bilkent Çankaya ANKARA – TÜRKİYE

Ürünlerinizi teslim alırken, açmadan önce, lütfen öncelikle dış ambalajı kontrol ediniz. Yırtık, patlak, sürüklenmiş, ıslak ambalajları teslim almayınız ve kargo görevlisine tutanak tutturunuz.

Ambalajın dış görünümünde bu sorunların hiçbiri görünmüyorsa, yine de kargonuzu, mutlaka kargo görevlisinin yanında açın ve ürünlerinizi kontrol ediniz. Hasarlı ürün olması durumunda, kargodan kesinlikle teslim almayınız ve tutanak tutturunuz.

Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız, bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözümlenecektir.

Gönderilen ürünün kargoda hasar görmesi ve sizin bu ürünü teslim almanız durumunda, hiçbir şekilde kargo firmasından hak talep edilememekte ve bu nedenle, hiçbir şekilde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Dövme Krem Seti İptal & İade Prosedürü :

Web sitemizden satın aldığınız Dövme Krem Seti’ni iade etmek için, öncelikle lütfen İletişim Formu’nu doldurunuz. İade talebinizle ilgili müşteri hizmetlerimizden bir yetkili sizinle iletişim kuracak ve iade talebinizin aşağıdaki iade şartlarına uygun olup, olmadığı hakkında bilgi verecektir. Dilerseniz Sitemiz üzerinde bulunan Telefonlardan Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

7/ 24 Müşteri hizmetlerimiz : 0 312 385 71 55

Dövme Silme Krem Seti İade Şartları :

Değerli Müşterimiz, İade edeceğiniz ürünleri, faturanın arkasında yer alan iade formunu doldurarak, aşağıdaki iade şartlarına uygun şekilde göndermeniz gerekmektedir.

İade kargolarınızı Yurtiçi Kargo – Aras Kargo – MNG Kargo ile gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilen kargolar, farklı bir alıcı adına gönderilen iadeler ve kargo ücreti aşağıdaki şartlara uygun gönderilmeyen iadeler teslim alınmayacaktır.

Faturanın iki nüshası da birlikte gönderilmelidir. Aksi takdirde, iade işlemi yapılamayacaktır.

Ürün İade Süresi :

Aldığınız ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürün hakkında her türlü desteğe Müşteri hizmetlerimizi arayarak ulaşabilirsiniz 0 312 385 71 55

Kargo Ücreti :

Ürün kusurlu ise, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak, iade işlemi müşteri kaynaklı bir nedenden dolayı yapılıyor ise, kargo ücreti müşterimiz tarafından karşılanacaktır.

İade kapsamı dışında kalan ürünler :

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, orijinal paketi hasarlı ürünler, aksesuarları eksik ürünler, kullanılmış ve tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kopyalanabilir DVD, CD, VCD, silikon kalıp gibi ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

Ücret İade Süresi :

Ücret iadesi, ürünler, faturanın iki nüshası ve banka hesap bilgileri eksiksiz ve sağlam şekilde tarafımıza ulaştıktan sonra, 14 iş günü içerisinde, ödeme yapmış olduğunuz kanal aracılığı ile (kredi kartınıza ya da banka hesabınıza) iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan iadelerin ekstrenize yansıma süresi, bankanızın işlem süresine göre, 1-5 işgünü arasında sürebilmektedir. İade konusunda tarafımızdan bilgilendirildikten sonra, iade sürecini lütfen bankanızdan takip ediniz.

Dövme Kremi İade Bilgilendirme :

İade işleminiz tamamlandıktan sonra, tarafınıza e-posta yoluyla iade bilgisi gönderilecektir.

Ödeme işleminiz kredi kartı ile yapıldıysa, kredi kartınıza sistem üzerinden iade yapılacaktır.

Ödeme işleminiz banka havalesi ya da kapıda ödeme yöntemi ile yapıldıysa, lütfen iade yapılacak banka bilgilerinizi iade formuna eksiksiz ve doğru giriniz. Sipariş veren kişi ile İade işlemi yapılacak Banka Hesap İsmi Aynı olmak zorundadır.

İade ve Değişim işlemleri İçinMüşteri hizmetlerimizi dilediğiniz Zaman Arayabilirsiniz 0 312 385 71 55

Dövme Silme Kremleri

Dövme Silme Kremleri