Dr.falkenham Dövme Kremi Türkiye Resmi Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Dövme Çıkartma

Dövme Çıkartma ;

Kalıcı dövmeleri silmek için tüm dünya da kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. 

Medikal açıdan kabul görmüş dövme silme yöntemleri arasında
Lazer tedavisi, TCA Peeling % 70 oranlı solüsyonu, Makine Dövme Çıkartma kremi ve El Dövme Çıkartma Kremi bulunmaktadır.

iz-kremi

Makine Dövme Çıkartma Kremi :

Dövme Çıkartma Kremi, Sadece mürekkep kullanılarak makine ile yapılan dövmeleri silmek için kullanılır. Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır.
Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Tek seansta yapılan tek kat dövmelerde mürekkebin yumuşama süresi 7 ila 8 gün arasındadır.
Yumuşayan mürekkebin ciltten tamamen atılması süresi ortalama 14 gün civarındadır. TCA gibi ciltte soyulma ya da kızarıklık yapma özelliği yoktur. Toplam kullanım süresi 21 – 22 gündür

siyah dövme Çıkarma Kremi :

Makine kullanılmadan El ile yapılan amatör dövmeler için tercih edilen bir krem bileşenidir.
Sigara külü, Plastik külü gibi malzemeler kullanılarak hazırlanan is ya da mürekkep ile yapılan dövmeler için tercih edilir.

Dövme Çıkartma Kremi Nedir :

İçeriğindeki aktif madde miktarı makine dövmesi çıkartma kreminden fazladır, Yüz bölgesine uygulanamaz. Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır.

Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Mürekkep karışımını yumuşatma süresi 10 gün civarında olup dövmenin silinme süresi 18 gün civarındadır
Sadece mürekkep kullanılarak yapılan dövmeleri silmek için kullanılmaktadır. Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır.

Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Tek seansta yapılan tek kat dövmelerde mürekkebin yumuşama süresi 7 ila 8 gün arasındadır. Yumuşayan mürekkebin ciltten tamamen atılması süresi ortalama 14 gün civarındadır. TCA gibi ciltte soyulma ya da kızarıklık yapma özelliği yoktur.

Dövme Çıkartma

Dövme Çıkartma Kremi İçeriği :

Dövme Çıkartma Kremi : % 1,5 Borax, % 0,8 Kristalize Asitler, % 2 Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, perfume
Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz. Yeni yapılan bir haftalık dövmelerde iğne yaraları var ise iyileştikten sonra kullanılabilir.

Ciltte soyma işlemi yapmaz, kalıcı kızarıklık yapma özelliği yoktur yine de cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.

8 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmakta olan krem Dermatologlar ve cilt uzmanları tarafından kullanılmaktadır.

Dövme Çıkartma Uyarılar & Önlemler:  Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme çıkarma öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Dövme çıkarıcı Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme çıkarma ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

Dövme Çıkartma, Dövme Çıkarma, dövme çıkarıcı, dövme çıkarma kremi, dövme çıkarma yöntemi, dövme çıkartıcı, dövme çıkartmak için, dövme çıkartma fiyatı, lazersiz dövme çıkarma gibi aramalarda bu yazı bulunabilir.

Dövme Çıkartma

Dövme Çıkartma