Dr.falkenham Dövme Kremi Türkiye Resmi Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Dövme izleri silme

Dövme izleri silme

iz-kremi

DÖVME İZLERİ SİLME : (El Yapımı Dövmeler)

Dövme izleri silme, 10 cm Civarı El yapımı profesyonel makine kullanılmadan yapılan Dövmeler  için 100 ml. Dövme Silme Kremi ve 100 ml C Vitaminli Cilt Onarıcı Krem Seti

“Ecza Deposundan Satış  –  Birebir Fotoğraftaki Ürünler Gönderilir”

Orjinal Kutulu Ambalaj – Faturalı – Lisanslı Ürün Dövme İzleri Silme

Dövme izleri silme kremi; içeriğinde bulunan maddelerin Cilt altında bulunan Dövme mürekkebini yumuşatarak cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan krem bileşenidir.

Amatör makine ya da iğne ile yapılan Kalıcı Dövmeleri yakmadan çıkarmak için kullanılmaktadır. Krem günde iki kez cilt tarafından emilene kadar uygulanır günde iki kez uygulanması ile cildin dövme olan bölgesi yumuşatılır, uygulama sırasında yumuşayan formu bozulan dövme günler içerisinde soluklaşarak ciltten atılır, geriye her hangi bir pigment ve boya kalmaz.

Tüm ürünlerde olduğu gibi Dövme Kreminde de Tüketici Kanunu’nun Hükümleri geçerlidir.

Dövme silme kremini kullanırken 21 gün kullanmak gerektiğini, Kullanıma ara verilir ise yumuşayan mürekkebin eski halini alabileceğini lütfen unutmayınız. Amatör Dövme Silme için kullanılabilir.

 

Dövme izleri silme TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 

Dövme izleri silme, siyah dövme silme kremi 100 ml lik Kapaklı Ambalajında Satışa sunulmuştur. Temizleme Bezleri ve Kullanma Kılavuzu Ambalaj İçerisindedir.

 

Dövme izleri silme Kremi KULLANIMI : 

Kremi Kullanmadan önce Dövme olan bölge Sıcak su ile yumuşatılır, ya da Sıcak su ile ıslatılmış havlu ile cilt yumuşatılır, en az altı saat ara ile Günde iki kez Dövmeli alanı tamamen kapatacak kadar sürülür ve cilt Tarafından Emilene kadar bölgeye masaj yapılır.

7- 8 gün Düzenli kullanımda Dövme Mürekkebi yumuşar, daha sonraki süreçte Yumuşayan mürekkep cillten dışarı atılır. Renkler tamamen soluklaşmaya başlar. En geç 21 Gün içinde hiç bir iz kalmayacak hale gelir. Deriyi tahriş etme, kabuk bağlama gibi Yan etkileri Yoktur.

Verilen Siparişler Aynı Gün Ücretsiz olarak kargolanır. 

 

Dövme izleri silme Kremi KULLANIM ALANLARI : 

Renkli ya da Siyah Renkli El Yapımı Kalıcı Dövmeleri Vücuttan Atmak için kullanılır, soluklaştırarak ciltten atar dövmeden iz kalmaz, iğne delikleri var ise kalabilir.

 

Dövme izleri silme Kremi TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 

10 cm civarında içi dolgulu Dövmeler için 100 ml lik Ambalajında Satışa sunulmuştur. 100 ml C Vitaminli Onarıcı Krem Hediyedir.

 

Uzman Kullanım Desteği :

Dövme izleri silme Kremi Ürün Seri numarasını bildirerek 30 Gün Boyunca Ücretsiz Uzman desteği alma Hakkınız vardır, Kullanım süreci, Dövme silinme süreci birlikte takip edilir.

 

Dövme izleri silme Kremi İÇERİĞİ : 

% 40 Trichloroacetic Acid, Kristalize Asitler, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin D, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, Milk, perfume, İhtiva Eder.

 

SİPARİŞ KARGOLAMA : Dövme İzleri Silme

Siparişler Aynı gün Kargoya teslim edilir. Güvenli ambalajı içerisindedir. Kargonuzu Kontrol Edebilirsiniz.

Kargonuz Adrese teslim ya da Şubeden teslim olarak alınabilir, Kargo Ücreti Yoktur.

Uyarılar & Önlemler:  Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

iz-kremi

Makine Dövmesi Silme Makine Dövmesi Silme

Makine Dövmesi SilmeMakine Dövmesi Silme

Makine Dövmesi SilmeMakine Dövmesi Silme

Makine Dövmesi SilmeMakine Dövmesi Silme

Makine Dövmesi SilmeMakine Dövmesi Silme

Dövme İzleri SilmeDövme izleri silme

Dövme izleri silme

Dövme izleri silme