Dr.falkenham Kremleri Türkiye Resmi Sitesi

  • en
  • de
  • tr

İz Kremleri Nedir

İz Kremleri Nedir

Cilt üzerinde bulunan izleri silmek için tüm dünya da kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. 

Medikal açıdan kabul görmüş iz silme yöntemleri arasında
Kliniklerde Lazer Tedavisi, TCA Kimyasal Peeling solüsyonları ve İz Kremleri ve  bulunmaktadır.

Dr.Falkenham İz Kremleri :

Ecza Depomuz Ürünlerinden memnun kalınmaması halinde 30 Gün içinde koşulsuz iade edilebilir.

Ürün Faturası ve Kargo Fişi Garanti Belgesi yerine geçtiğinden 30 Gün Boyunca Saklayınız

İz Kremleri Nasıl İşe Yarıyor ?
Kullanım Sırasında Cilde takviye edici pek çok etken gönderdiği için hızlı onarım süreci tamamlar, hızlı onarılan deri kendini yeniler. uygulama alanında iz bırakmaz cildi tahriş etmez. Dr.Falkenham İz Kremleri içeriğinde yüksek miktarda Vitaminler, Mineraller Bitki özleri bulunduğu için hızlı etki eder. Yüksek miktarda kullanılan bu maddeler nedeniyle maliyeti yüksek Krem ürünleridir. birbiri ile destekleyici özellikteki aynı ambalaj içinde bulunamayan ürünler yan yana set halinde gönderilmektedir. Dr.Falkenham ürünleri bu nedenle tercih edilebilir.

30 Gün Para İade Garantisi Nasıl Oluyor ?
Germany ve Canada Klinik Ürünleri kullanılmakta olup Etkinliği kanıtlanmış Hammaddeler ile yapılan Onaylı Ürünler satılmaktadır. bu nedenle kullanma kılavuzuna uygun olaran set kullanıldığında başarılı sonuçlar vermektedir. Firma ürününe güvendiğinden tüm siparişlerde memnuniyetsizlik durumunda kesintisiz ücret iadesi yapılmaktadır.

İade ve Değişim : Tüketici Kanununa göre Kozmetik ürünlerinde İade Hijyen açısından mümkün değildir. Yasal Zorunluluk yoktur. Ancak Firma kendi isteği ile 30 Gün İade ve Değişim Garantisi vermektedir. Tüm İade ve Değişim işlemlerinde 30 günlük süre geçilmemelidir.

Dr.Falkenham İz Kremleri :

Makine kullanılmadan El ile yapılan amatör dövmeler için tercih edilen bir krem bileşenidir.
Sigara külü, Plastik külü gibi malzemeler kullanılarak hazırlanan is ya da mürekkep ile yapılan dövmeler için tercih edilir.

Dövme Kremi Nedir :

İçeriğindeki aktif madde miktarı makine dövmesi silme kreminden fazladır, Yüz bölgesine uygulanamaz. Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır.

Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Mürekkep karışımını yumuşatma süresi 10 gün civarında olup dövmenin silinme süresi 18 gün civarındadır
Sadece mürekkep kullanılarak yapılan dövmeleri silmek için kullanılmaktadır. Günde iki kez cilde uygulanan Dr.Falkenham Dövme Silme Kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır.

Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Tek seansta yapılan tek kat dövmelerde mürekkebin yumuşama süresi 7 ila 8 gün arasındadır. Yumuşayan mürekkebin ciltten tamamen atılması süresi ortalama 14 gün civarındadır. TCA gibi ciltte soyulma ya da kızarıklık yapma özelliği yoktur.

Dövme Kremi Nedir

Dr.Falkenham Dövme Silme Kremi İçeriği :

% 1,5 Borax, % 0,8 Kristalize Asitler, % 2 Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, perfume
Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz. Yeni yapılan bir haftalık dövmelerde iğne yaraları var ise iyileştikten sonra kullanılabilir.

Ciltte soyma işlemi yapmaz, kalıcı kızarıklık yapma özelliği yoktur yine de cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.

8 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmakta olan krem Dermatologlar ve cilt uzmanları tarafından kullanılmaktadır.

Uyarılar & Önlemler:  Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır.

Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz.

Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

iz-kremi

Dövme Kremi Nedir

Dövme Kremi Nedir