Dövme Silme Yöntemi

Dövme Silme Yöntemi

dövme silme yöntemlerinde pek çok farklı seçenekler bulunmaktadır.

En etkili dövme silme yöntemi için: Tca Kimyasal Peeling ile dövme silme, Dövme Silme Kremi ile dövme silme ve Lazer Dövme silme yöntemi bulunmaktadır.

Tca Kimyasal Peeling :

Tca dövme silme işleminde başka yöntemler ile silinemeyen dövmelerin silinmesi amaçlanmaktadır. Mürekkep kullanılmadan yapılan içerisinde is, kül gibi yabancı maddeler bulunan genellikle ev yapımı dövmeleri silmek için kullanılmaktadır.

Tca Kimyasal Peeling işleminde 10 gün aralıklar ile dövme üzerine Tca solüsyonu uygulanarak cildin üst tabakasının yenilenmesi sağlanmaktadır.  Dövmenin türüne ve büyüklüğüne göre silinme süresi değişiklik gösterir.

Dövme Silme Kremi :

Dövme silme kremi; içeriğinde bulunan maddelerin Cilt altında bulunan Dövme mürekkebini yumuşatarak cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan krem bileşenidir.

Makine ile yapılan Kalıcı Dövmeleri yakmadan Garantili olarak iz kalmadan çıkarmak için kullanılmaktadır.

Cilt doktorlarının, Dermatologların kullandığı bir solüsyondur. Evde kullanım için uygun aparatlar ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.

Krem günde iki kez cilt tarafından emilene kadar uygulanır günde iki kez uygulanması ile cildin dövme olan bölgesi yumuşatılır, uygulama sırasında yumuşayan formu bozulan dövme günler içerisinde soluklaşarak ciltten atılır, geriye her hangi bir pigment ve boya kalmaz.

Lazer Dövme Silme :