Eyeliner Silme Kremi

EYELİNER SİLME KREMİ : Profesyonel olarak yapılan Eyeliner Çıkarmak için

  

Dr.Falkenham Eyeliner Silme Kremi 100 ml. ve C Vitaminli Destek Kremi 100 ml.  = 200 ml Set

Orjinal Kutulu Ambalaj – Faturalı ve Lisanslı Ürün


Dr.Falkenham Eyeliner Silme Kremi; içeriğinde bulunan maddelerin Cilt altında donuk bulunan Eyeliner mürekkebini yumuşatarak İz kalmadan ciltten atılmasını sağlayan krem bileşenidir.  Profesyonel uzman kullanımı ve bireysel ev kullanımına uygundur.

Tüm ürünlerde olduğu gibi Eyeliner Silme Kreminde de Tüketici Kanunu hükümleri geçerlidir.

İÇERİĞİ : 

Borax, Trichloroacetic Acid, Kristalize Ctric Acid, Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, İhtiva Eder..

Eyeliner Silme Kremini 15 gün kullanmak gerektiğini, Bitmeden kullanıma ara verilir ise yumuşayan mürekkebin eski halini alabileceğini lütfen unutmayınız.

KULLANIM ALANLARI : 

Her Renk Eyeliner ve Deri altı mürekkebi vücuttan atmak için kullanılır, Soluklaştırarak iz kalmadan ciltten atılmasını sağlar. Profesyonel Kullanım İçindir.

TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ :

Eyeliner Silme Kremi 100 ml lik ambalajında satışa sunulmuştur.

Kremin yanında kutu içerisinde 100 ml C vitaminli onarıcı krem Ücretsiz olarak gönderilmektedir.

KULLANIMI :

Türkçe Kullanma Talimatı Ürün içerisinde Bulunmaktadır.

Kremi kullanmadan önce Eyeliner olan bölge Sıcak su ile yumuşatılır, sabah – akşam şeklinde Günde iki kez istenilen alanı tamamen kapatacak kadar sürülür ve cilt Tarafından Emilene kadar bölgeye masaj yapılır. işlemden sonra durulanır

Bir Haftalık Düzenli kullanımda mürekkep yumuşar ve ciltten atılmaya başlar, Renkler soluklaşır ve deriden atılır. 15 Günde hiç bir iz kalmayacak hale gelir.

Kullanımı ile ilgili dilediğiniz zaman tarafımızdan bilgi isteyebilirsiniz.

 

UZMAN KULLANIM DESTEĞİ :

Kalıcı Makyaj Silme Kreminin Ürün Seri numarasını bildirerek 30 Gün Boyunca Ücretsiz Uzman desteği alma Hakkınız vardır. Kullanım süreci, Kalıcı Makyaj silinme süreci birlikte takip edilir.

SİPARİŞ KARGOLAMA : 

Siparişler Aynı gün Kargoya teslim edilir. Güvenli ambalajı içerisindedir. Kargonuzu Kontrol Edebilirsiniz.

Kargonuz Adrese teslim ya da dilerseniz Şubeden teslim olarak alabilirsiniz, Kargo Ücreti Yoktur.

UYARILAR :

Gelişim Çağını tamamlamamış kişiler, Cildinde Açık Yara bulunanlar, Alerjik Sorunu Olanlar, Cilt Hastalığı Bulunanlar Kullanamazlar. Kargo Ambalajı Dış ambalaj etiket rengi ve tasarımı Stok durumuna göre değişkenlik gösterir

Teslimat Bilgileri

Hafta içi her gün saat 17.00’a kadar olan alımlarınız AYNI GÜN kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12.00’a kadar olan alımlarınız AYNI GÜN kargoya teslim edilir.