Kalıcı Dövme Tattoo Clean

Dövme Silme

Kalıcı Dövmeleri Çıkarmaya yardımcı olmak için Kullanılan Bio Organics Marka Dövme Tattoo Clean ile Sadece Mürekkep ile yapılan Dövmelerinizi silmeye yardımcı olur

Sadece Makine ile yapılmış Renkli Kalıcı Dövmeler ile, El yapımı dövmeler için Tattoo Clean kullanılır.

Yeni Yapılan Bir Haftalık Dövmelerde Kullanılamaz

Makine Dövmesi Tattoo Clean : Makine ile Dövmeci tarafından yapılan ve Mürekkep kullanılarak yapılan Dövmeler için kullanılmaktadır.

El Dövmesi Tattoo Clean: El ile yapılan Makine kullanılmayan ve Çini Mürekkebi, Rotring Mürekkep, Kalem Mürekkebi ile Yapılan Dövmeler için kullanılmaktadır.

Dövme SilmeDövme SilmeDövme Silme10 Cm den Küçük Dövmeler İçin 100 ml Krem Yeterlidir.

10 Cm den Büyük Dolgulu Dövmeler için 200 ml Krem Yeterlidir.

İade Garantili bir Ürün olup; Klinik Testleri 2012 Yılında Yapılmıştır.

Mürekkep kullanmadan sadece plastik külü, Sigara Külü ile yapılan Dövmeler de kullanılması tavsiye edilmez.

Dövmeniz Rotring Mürekkep ile , Çini Mürekkebi ile, ya da Kalem Mürekkebi gibi Mürekkepler kullanılarak  yapılmış ise Kullanabilirsiniz. El ile ya da Makine ile yapılan dövmeler de Güvenle kullanılabilir.

Kremin cildi yakma, Kızarıklık yapma gibi etkileri yoktur.

Cildi tahriş etmez.  Krem Cilt altında bulunan mürekkebi yumuşatarak dağıtır, dağılan özelliğini yitiren mürekkep cilt tarafından gözeneklerden dışarı atılır.


Bio Organics Dövme Silme Kremi , Günde İki kez kullanılır.  En az Sekiz saat ara ile uygulanabilir.

Sabah ve Akşam şeklinde iki kez Dövme olan bölgeye uygulanır. Dövme olan bölgeye kremi sürmeden önce Cilt sıcak su ile yıkanır yumuşatılır, Sıcak su etkisi ile açılan gözenekler sayesinde Uygulanan krem daha hızlı emilir.

Cilde bir kaç dakika masaj yapılarak yedirilen krem Set içerisinde bulunan Temizleme mendili ile ciltten arındırılır.

Orta kalitede bir mürekkep ile yapılmış dövmelerde 7- 8 gün içinde Mürekkep yumuşar,  yumuşayan mürekkep soluklaşarak ciltten atılmaya başlar. Dövme Tattoo Clean Bitene Kadar Ara vermeden kullanılması Tavsiye Edilmektedir.

Dövme Silme

Kalıcı dövme Nasıl Silinir ?

Dünyada Üç Yöntem Dövme Silmek İçin Kullanılmaktadır. Renkli Kalıcı Dövmeler Dövme Tattoo Clean ile TCA isimli Asit ile ve Hastanelerde Lazer Tedavisi ile çıkarılmaya çalışılmaktadır.

Dövme Silme

Dövme Sildirme