Dr.falkenham Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Kaş Dövmesi Silme Kremi

iz-kremi

Kaş Dövmesi Silme : 

Profesyonel olarak yapılan Kaş Kontürü ve Kaş dövmesi çıkarmak için 
 
Dr.Falkenham Kaş Dövmesi Silme Kremi 100 ml. ve C Vitaminli Destek Kremi 100 ml.  = 200 ml Set  190 ₺

 

Kaş Dövmesi Silme Kremi Orjinal Kutulu Ambalaj – Faturalı ve Lisanslı Ürün


 
Dr.Falkenham Kaş Dövmesi Silme Kremi; içeriğinde bulunan maddelerin Cilt altında donuk bulunan Kaş Dövmesi mürekkebini yumuşatarak İz kalmadan ciltten atılmasını sağlayan krem bileşenidir.
 

Tüm ürünlerde olduğu gibi Dr.Falkenham Kaş Dövmesi Silme Kreminde de Tüketici Kanunu nun Hükümleri geçerlidir.

 
Kaş Dövmesi Silme Kremi İÇERİĞİ : 

 
Borax, Trichloroacetic Acid, Kristalize Asitler, Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, İhtiva Eder..
 
Kaş Dövmesi Silme Kremini 15 gün kullanmak gerektiğini, Bitmeden kullanıma ara verilir ise yumuşayan mürekkebin eski halini alabileceğini lütfen unutmayınız.
 

Kaş Dövmesi Silme Kremi KULLANIM ALANLARI : 
 

Her Renk Kaş Kontürü, Kaş Dövmesi Deri altı mürekkebi vücuttan atmak için kullanılır, Soluklaştırarak iz kalmadan ciltten atılmasını sağlar. Profesyonel Kullanım İçindir.

 
TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 
 
Dr.Falkenham Kaş Dövmesi Silme Kremi 100 ml lik ambalajında satışa sunulmuştur. 

Kremin yanında kutu içerisinde 100 ml C vitaminli onarıcı krem, Temizleme mendilleri, Ahşap Spatula, Disk pamuklar, Vinil eldiven, Uygulama aparatları Ücretsiz olarak gönderilmektedir.

 
KULLANIMI :
 
Türkçe Kullanma Talimatı Ürün içerisinde Bulunmaktadır. 

Kremi kullanmadan önce Kaş Dövmesi olan bölge Sıcak su ile yumuşatılır, sabah – akşam şeklinde Günde iki kez istenilen alanı tamamen kapatacak kadar sürülür ve cilt Tarafından Emilene kadar bölgeye masaj yapılır. işlemden sonra durulanır

 

Bir Haftalık Düzenli kullanımda mürekkep yumuşar ve ciltten atılmaya başlar, Renkler soluklaşır ve deriden atılır. 15 Günde hiç bir iz kalmayacak hale gelir. 

Kullanımı ile ilgili dilediğiniz zaman tarafımızdan bilgi isteyebilirsiniz.
 
 
UZMAN KULLANIM DESTEĞİ :
 
Dr.Falkenham Kaş Kontürü Silme Kremi Ürün Seri numarasını bildirerek 30 Gün Boyunca Ücretsiz Uzman desteği alma Hakkınız vardır. Kullanım süreci, Eyeliner silinme süreci birlikte takip edilir.

 
İÇERİĞİ : 
 
Borax, Trichloroacetic Acid, Kristalize Asitler, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin D, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil İhtiva Eder.

 
SİPARİŞ KARGOLAMA : 
 
Siparişler Aynı gün Kargoya teslim edilir. Güvenli ambalajı içerisindedir. Kargonuzu Kontrol Edebilirsiniz.
 
Kargonuz Adrese teslim ya da dilerseniz Şubeden teslim olarak alabilirsiniz, Kargo Ücreti Yoktur.

 

UYARILAR :

Gelişim Çağını tamamlamamış kişiler, Cildinde Açık Yara bulunanlar, Alerjik Sorunu Olanlar, Cilt Hastalığı Bulunanlar Kullanamazlar

Kaş Dövmesi Silme

Uyarılar & Önlemler:  Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

Kaş Dövmesi Silme

Kaş Kontürü Silme

kaş kontürü silme