Dr.falkenham Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Lazersiz Dövme Silme

Lazersiz Dövme SilmeLazersiz Dövme SilmeLazersiz Dövme Silme

Makine Dövmesi Silme Kremi 100 ml Set ( Küçük Dövmeler İçin)

Sadece mürekkep kullanılarak makine ile yapılan dövmeleri silmek için kullanılmaktadır. Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır,

Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Tek seansta yapılan tek kat dövmelerde mürekkebin yumuşama süresi 7 ila 8 gün arasındadır. Yumuşayan mürekkebin ciltten tamamen atılması süresi ortalama 14 gün civarındadır. TCA gibi ciltte soyulma ya da kızarıklık yapma özelliği yoktur.  iz-kremi

Makine Dövmesi Silme Kremi İçeriği :

% 1,5 Borax, % 0,8 Kristalize Asitler, % 2 Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, perfume

Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz. Yeni yapılan bir haftalık dövmelerde iğne yaraları var ise iyileştikten sonra kullanılabilir.

Ciltte soyma işlemi yapmaz, kalıcı kızarıklık yapma özelliği yoktur yine de cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.

8 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmakta olan krem Dermatologlar ve cilt uzmanları tarafından kullanılmaktadır.

Lazersiz Dövme Silme Kutulu set içerisinde : 

100 ml Ambalajında Makine Dövmesi Silme Kremi ve 100 ml Ambalajında C vitaminli onarıcı krem bulunmaktadır. Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

 

KULLANIMI : 

Dövme Silme Kremi ni Kullanmadan önce Dövme olan bölge Sıcak su ile yumuşatılır, ya da Sıcak su ile ıslatılmış havlu ile cilt yumuşatılır, en az altı saat ara ile Günde iki kez Dövmeli alanı tamamen kapatacak kadar sürülür ve cilt Tarafından Emilene kadar bölgeye masaj yapılır.

 

7- 8 gün Düzenli kullanımda Dövme Mürekkebi yumuşar, daha sonraki süreçte Yumuşayan mürekkep cillten dışarı atılır. Renkler tamamen soluklaşmaya başlar. En geç 21 Gün içinde hiç bir iz kalmayacak hale gelir. Deriyi tahriş etme, kabuk bağlama gibi Yan etkileri Yoktur.

Verilen Siparişler Aynı Gün Ücretsiz olarak kargolanır. 

KULLANIM ALANLARI : 

Rekli ya da Siyah Renkli Makine Yapımı Kalıcı Dövmeleri Vücuttan Atmak için kullanılır, soluklaştırarak ciltten atar dövmeden iz kalmaz, iğne delikleri var ise kalabilir.

 

TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 

Makine Dövmesi Silme Kremi 100 ml lik Ambalajında Satışa sunulmuştur. 100 ml C Vitaminli Onarıcı Krem ve Uygulama Aparatları Kutu İçerisindedir.

 

Lazersiz Dövme Silme Uzman Kullanım Desteği :

Makine Dövmesi Silme Ürün Seri numarasını bildirerek 30 Gün Boyunca Ücretsiz Uzman desteği alma Hakkınız vardır, Kullanım süreci, Dövme silinme süreci birlikte takip edilir.

Makine Dövmesi Silme Kremi’ni Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz Gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür. Lazersiz Dövme Silme

 

Uyarılar & Önlemler:  Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

iz-kremi

Dövme Silme

dövme-silme