Dr.falkenham Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Sık Sorulan Sorular

Ecza Depomuz Ürünlerinden memnun kalınmaması halinde 30 Gün içinde koşulsuz iade edilebilir.

Ürün Faturası ve Kargo Fişi Garanti Belgesi yerine geçtiğinden 30 Gün Boyunca Saklayınız

İz Kremleri Nasıl İşe Yarıyor ?
Kullanım Sırasında Cilde takviye edici pek çok etken gönderdiği için hızlı onarım süreci tamamlar, hızlı onarılan deri kendini yeniler. uygulama alanında iz bırakmaz cildi tahriş etmez. Dr.Falkenham İz Kremleri içeriğinde yüksek miktarda Vitaminler, Mineraller Bitki özleri bulunduğu için hızlı etki eder. Yüksek miktarda kullanılan bu maddeler nedeniyle maliyeti yüksek Krem ürünleridir. birbiri ile destekleyici özellikteki aynı ambalaj içinde bulunamayan ürünler yan yana set halinde gönderilmektedir. Dr.Falkenham ürünleri bu nedenle tercih edilebilir.

30 Gün Para İade Garantisi Nasıl Oluyor ?
Germany ve Canada Klinik Ürünleri kullanılmakta olup Etkinliği kanıtlanmış Hammaddeler ile yapılan Onaylı Ürünler satılmaktadır. bu nedenle kullanma kılavuzuna uygun olaran set kullanıldığında başarılı sonuçlar vermektedir. Firma ürününe güvendiğinden tüm siparişlerde memnuniyetsizlik durumunda kesintisiz ücret iadesi yapılmaktadır. İade ve Değişim için 30 günlük yasal süre geçilmemelidir.

Kimler Kullanamaz ?
Hamile Bayanlar – Emziren Anneler – Cildinde Açık yara olanlar ve gelişim çağını tamamlamamış kişiler kullanamazlar

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek ?
Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 17.00′a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu ‘Sipariş Takibi’ kısmından takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak ?
Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 2 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

İz Kremleri’nin Garanti durumu ?
Sitemizde bulunan tüm ürünler yetkili bayisi olduğumuz Markaların ürünleridir TÜMÜ GARANTİLİDİR. Ürün Faturası Garanti belgesi yerine geçmektedir. Tüketici Kanunu Hükümleri Geçerlidir.

İz Kremi Ürünlerinin Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır ?
Sitemizde Kredi Kartı ile Banka Kartı ile ve Havale - EFT Ödeme seçeneği vardır. Ayrıca Gittigidiyor.com ve N11.com Sitelerindeki mağazalarımızda Kredi Kartına Taksit ile Sipariş verilmesi mümkündür. Tüm Siparişlerde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir.

Her Cilt Sorunu Giderilebilir mi ?

Cilt bedenimizin en geniş organıdır. Bu nedenle cilt hastalıkları da birden fazla olabilir. Onlarca Cilt sorunu ve Cilt Hastalığı Tıp Litaratüründe bulunduğuna göre her cilt sorunu için bir tedavi vardır denilemez ve her cilt sorunu tedavi şekli diğerinden farklı olabilir. Bu nedenle Tüm Cilt sorunlarında kullanılamaz Genel amaçlı kullanılamaz. hedefe yönelik kullanım şekli vardır

Uzun yıllar önce oluşan kesik izi silinir mi ?

Kesik ,Çizik olan bölgede açık yara yok ise yani cilt o bölgeyi onarmış ise kullanabilirsiniz. Bu şartlar altında izler silinir. Açık Yara üzerinde kesinlikle kullanılamaz.

Sipariş Ettiğim teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Ürünü teslim almadan önce kargo kutusunun veya paketinin hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol edin. Kutuda herhangi bir hasar varsa kargoyu teslim almadan ve herhangi bir belgeyi imzalamadan tutanak tutulması için kargoyu görevliye iade edin.

Tutanak tutturmadan hasarlı kargoyu teslim aldığınızda, üründe tespit edebileceğiniz kusurların hangi aşamada meydana geldiği tespit edilemeyecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim ?

Kargo ücreti firmamıza aittir. Kurumsal ya da Şahıs hiç bir müşterimiz ürün Kargo ücretini ödemez.

Siparişlerim Sadece belirtilen adrese mi olmalı ?

Sitemiz üzerinde yapılan tüm gönderiler sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir. Kargo şubesinden kendiniz de teslim alabilirsiniz.

Uyarılar & Önlemler:

Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her izin derinliği ve cildi çizmiş olan cisim farklıdır, Hangi tür izi silmek istiyorsanız doğru ürünü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız ürünün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

Falkenham Krem

falkenham krem