Sık Sorulanlar

Sık Sorulanlar

Dövme Silme Ürünlerinden memnun kalınmaması halinde 30 Gün içinde koşulsuz iade edilebilir.

Ürün Faturası ve Kargo Fişi Garanti Belgesi yerine geçtiğinden 30 Gün Boyunca Saklayınız

Dövme Silme Ürünleri, Hangi Dövmeleri Siler ?

Dövme Silme Kremi Makine yapımı dövmeleri iz kalmadan çıkartır. Dövme Mürekkebini cilt altında yumuşatıp gözeneklerden dışarı attığı için iz bırakmaz cildi tahriş etmez.

Dövmeniz Mürekkep kullanılmadan yapılmış ise : Plastik külü, Ayakkabı boyası gibi malzemeler kullanılarak yapılmış ise Dövme silindiğinde iğne izi kalır. Bu nedenle İz bırakmadan silinmesi için TCA % 70 Solüsyonu tercih edilebilir.

30 Gün Para İade Garantisi Nasıl Oluyor ?

Dövme Sildirme Kremi Makine dövmelerini iz kalmadan tamamen siler bu nedenle kullanma kılavuzuna uygun olarak krem kullanıldığında sonuç kesindir. Firma ürününe güvendiğinden tüm siparişlerde memnuniyetsizlik durumunda kesintisiz ücret iadesi yapılmaktadır. İade ve Değişim için 30 günü geçilmemelidir.

Kimler Kullanamaz ?

Hamile Bayanlar – Emziren Anneler – Cildinde Açık yara olanlar ve gelişim çağını tamamlamamış kişiler kullanamazlar

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek ?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 17.00′a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu ‘Sipariş Takibi’ kısmından takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak ?

Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 2 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Dövme Silme Ürünleri’nin garanti durumu ?

Sitemizde bulunan tüm ürünler yetkili bayisi olduğumuz Markaların ürünleridir. Ürün Faturası Garanti belgesi yerine geçmektedir. Tüketici Kanunu Hükümleri Geçerlidir.

Dövme Silme Ürünleri Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır ?

Sitemizde Kredi Kartı ile Ödeme seçeneği vardır. Ayrıca Gittigidiyor.com ve N11.com Sitelerindeki mağazalarımızda Kredi Kartına Taksit ile Sipariş verilmesi mümkündür. Tüm Siparişlerde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir.

Her renk dövme silinebilir mi ?

Dövme Silme Ürünleri ile renk ayırımı yapmaksızın her renk dövme silinebilir.

Uzun yıllar önce yaptırdığım kalıcı bir dövmem var, silinir mi ?

Dövme silme ürünleri el veya makine ile yapılan, en derinde olan dövme boyasını bile kolaylıkla çıkarılmasında etkilidir.

Dövme Silme Ürününü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Ürünü teslim almadan önce kargo kutusunun veya paketinin hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol edin. Kutuda herhangi bir hasar varsa kargoyu teslim almadan ve herhangi bir belgeyi imzalamadan tutanak tutulması için kargoyu görevliye iade edin.

Tutanak tutturmadan hasarlı kargoyu teslim aldığınızda, üründe tespit edebileceğiniz kusurların hangi aşamada meydana geldiği tespit edilemeyecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim ?

Kargo ücreti firmamıza aittir.

Dövme Silme Kremi Teslimat sadece belirtilen adrese mi olmalı ?

Sitemiz üzerinde yapılan tüm gönderiler sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir. Kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

Uyarılar & Önlemler: Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

Bio Ecza Deposu Danışma Hattı
Powered by